تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ ۱۳:۱۶:۳۶
کد مطلب:  EQ17xMz1
بیانیه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به مناسبت روز جهانی قدس

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، متن بیانیه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان آمده است :

فاجعه اسفبار کشتار گسترده و قتل عام مردم مسلمان کشورهای اسلامی نظیر فلسطین، یمن، عراق و سوریه که با سکوت معنادار سازمان ملل و دیگر مجامع بین المللی همراه بوده باعث گسترده شدن این نسل کشی و قتل عام ضالمانه مسلمانان مظلوم و بی پناه شده است. بی شک و بدون تردید در پشت پرده این جنایات، دست حمایت جریان استکبار، ایادی و نوکران سر سپرده آنها در منطقه و بعضاً در سازمان های بین المللی وجود دارد که پیش زمینه این خون ریزی ها را فراهم کرده است و اکنون شاهد ترویج فرهنگ اسلام ستیزی از سوی کشورهای غربی با اقداماتی نظیر ایجاد گروههای تکفیری و سلفی مانند داعش هستیم که کاری جز اهانت به قرآن و اهل بیت پیامبر (ص) و ایجاد محدودیتهای شدید اجتماعی برای مسلمانان بلد نیستند.

علیرغم ادعای حقوق بشر که برخی از کشورهای غربی که با بوق و کرنا سر داده اند، هم اکنون یکی از خشونت بارترین وقایع تاریخ معاصر در حال وقوع است و با کمال تأسف، کمترین صدایی از جانب مدعیان دروغین حقوق بشر به گوش نمی رسد.

 به راستی در دنیایی که فریاد حقوق بشر و آزادی بیان گوش ها را کر کرده است، اینگونه نسل کشی ها و کودک کشی ها با بی توجهی رسانه های جهانی چه توجیهی دارد؟ آیا وقت آن نیست که مجامع بین المللی و در رأس آنها شورای امنیت سازمان ملل متحد با این حوادث اسفناک مقابله کنند؟

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ضمن محکومیت شدید کشتار کودکان، زنان و مردان مسلمان و به آتش کشیدن خانه و کاشانه آنان چه در فلسطین چه در یمن و چه در دیگر نقاط جهان اسلام، از تمامی نهادهای بین المللی می خواهد در اقدامی عاجل و قاطعانه به این نسل کشی ها و جنایات واکنش نشان دهند.

همچنین دانش آموزان به فیض الهی همراه با مردم شهید پرور همانند سنوات گذشته جهت تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل و حمایت از مظلومان جهان در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد و ضمن اعلام انزجار از دولت های مزدور و سرکوب گر منطقه و فرا منطقه ای به خصوص مستکبران غربی اعلام خواهند کرد که تا رسیدن ملت فلسطین و سایر ملل مستضعف جهان به حقوق حقه خود، از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد. آری وعده الهی بسیار نزدیک است و به زودی قدس شریف به دامن امت اسلامی باز می گردد.

به اشتراک بگذارید :