وزارت آموزش و پرورش
خانه
تماس با ما
نقشه سایت
15:021391/7/22 شنبه
با حضور نماینده ولی فقیه در استان :
پردیس آیت الله طباطبایی دانشگاه فرهنگیان لرستان افتتاح شد

با حضور نماینده ولی فقیه در استان، مدیرکل آموزش و پرورش استان، مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس پردیس آیت الله طباطبایی دانشگاه فرهنگیان استان لرستان در خرم آباد افتتاح شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از اداره کل آموزش وپرورش استان لرستان ،نمایند ولی فقیه در استان لرستان   در آیین افتتاح دانشگاه فرهنگیان استان در محل پردیس آیت الله طباطبایی خرم آباد در جمع اساتید و دانشجویان این دانشگاه گفت: امروز ملت ایران به برکت انقلاب اسلامی خواب راحت را از چشمان آمریکا و اسرائیل ربوده است و در هر کجای دنیا نام انقلاب ایران آورده می شود ایستادگی در برابر استکبار، اسلام و ارزش های اسلامی، فرهنگ، تمدن، پیشرفت و عدالت به اذهان می آید.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی از فرهنگیان به عنوان پیشقراولان عرصه تعلیم و تربیت یاد کرد و اضافه کرد: این فرهنگیان هستند که پایه ارزش ها را تقویت و تحکیم می بخشند و نسلی آگاه، خردمند و اندیشمند را تحویل جامعه می دهند.

رئیس پردیس آیت الله طباطبایی دانشگاه فرهنگیان لرستان نیز در این مدارس با اذعان به اینکه 25 هزار نفر دانشجو در سطح کشور در دانشگاه فرهنگیان پذیرش خواهند شد گفت: از این تعداد 600 نفر در هفت رشته تحصیلی دردانشگاه فرهنگیان لرستان پذیرش می شوند.

وفایی پور ادامه داد: در این ترم تاکنون 498 نفر در مقطع کارشناسی پیوسته آموزش ابتدایی، زبان انگلیسی، دبیری معارف، دبیری زبان و ادبیات فارسی ثبت نام دانشجو داشته ایم و در مجموع 128 نفر نیز تاکنون در مقطع کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کرده اند.

 


 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ

تعداد بازديد زيرپورتال
اين زيرپورتال امروز
تعداد بازديد اين صفحه: 403
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest2 (meduguest2)


Powered By Sigma ITID.